SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Apartmente me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181247
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje 2 apartmente me qira ne Bregun e Diellit, perballe Banesave te Standardit, apartmentet kane nxemje qendrore, jane te mobiluar ne teresi, 95m
Secli apartment posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- koridor
- dy banjo
- dy ballkona
Qmimi 200 euro (per secilin)

Per me shume informata rreth kesaj oferte dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677


🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »