SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohen 2 banesa me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181249
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje 2 apartmente me qira ne Bregun e Diellit, perballe Banesave te Standardit, apartmentet kane nxemje qendrore, jane te mobiluar ne teresi, 95m
Secli apartment posedon:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 koridor
1 dy banjo
1 dy ballkona
Qmimi 280 euro (per secilin)

Per me shume infromata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190 - 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 0 019
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »