SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 90m² në Fushë Kosovë te shkolla | M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 90m² në Fushë Kosovë, afer Shkolles Mihail Grameno ne rrugen Dardania, kati i VIII-të.
Renditja:
✳️ Sallon me Kuzhine,
✳️ 2 dhoma te fjetjes,
✳️ koridor,
✳️ banjo
✳️ shpajz dhe
✳️ ballkon.
Ndertim i ri e mobiluar komplet.
Çmimi: me marrveshje

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 
045 999 986
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »