SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira Banesa 70m2 ne Sante
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
181259
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindetn në Lagjen Santea të Prishtinës.Banesa është në katin e 10-të,dhe ka një siperfaqe prej 70m2,e mobiluar në tërësi.Po ashtu objekti banesor posedon ngrohjen qendrore nga qyteti (Termokosi),dhe ashensorin i cili funksionon 24h.Banesa ka këtë renditje:

1 Dhomë Dite
Kuzhina me Tryezari
Koridori
1 Dhomë Gjumi
1 Banjo dhe
2 Ballkona

Çmimi : 300 € (Interneti & Tv,dhe pagesa mujore e ashenosrit janë të përfshiera në muajin qiradhënës).

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »