SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 83m2 me qira ne Emshir !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
181263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 83 m2 me qira ne Emshir (Lesna) hyrja C2/
ne katin e 4 .
E mobiluar ne teresi banesa gjithashtu ka nxemjen dhe ka bodrum si dhe garazhen per vetura.
Banesa leshohet me qira per familjar si dhe per studente(femra)
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »