SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira BQ512
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
ID e produktit :
181264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Bajram Kelmendi ne katin e IV. Banesa ka siperfaqe prej 89m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, wc, depo dhe ballkon. Banesa leshohet me qira me cmim prej 500euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »