SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira BQ513
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
181266
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne rrugen Ferat Draga ne katin e II, Bregu i diellit. Banesa ka siperfaqe prej 100m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dhe banjo. Banesa leshohet me qira me cmim prej 300euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »