SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ BANESEN NE SHITJE
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:58
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
181268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa në shitje 72m2 në Breg të Diellit, rruga " Fetah Gega". Banesa është e mobiluar. Ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhinë dhe shpajz, banjo dhe terasë të madhe dhe garazhë.
Gjindet në katin e 1.
Cmimi 55.000 euro bashkë me garazhdë
Për info 044-780-555
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra
Code 8039.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »