SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ BANESEN ME QERA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:53
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesën me qera 70m2 e cila gjendet në Lagjen Mat 2 ndërtim i ri i pa banuar dhe me lift në katin e 6.
Banesa posedon: Sallon të madh me kuzhinë ,2 dhoma gjumi,
dhe banjo.
Cmimi 300 euro
Për info 044-780-555
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »