SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Arberi 3+1
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181275
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Arberi, banesa eshte e pa mobiluar, mirepo mobilohet sipas kerkeses se qiramarresite, kati i 4-te, 110m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- 2 banjo
- ballkon (30metra)
- koridor
Qmimi 1200 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »