SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes (Garsonjere) me Qira te Qafa
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:50
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
181276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen (Garsonjere) me qira ne Qender te Qafa ,Rruga UÇK.
Banesa ka siperfaqe 40 m2 dhe posedon:
Dhome Dite
Kuzhine te ndame
Banjo.
Komplet e mobiluar.
Kati 8 (posedon lift).

Çmimi: 180 €/muaj.

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »