SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 60m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
181277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me qira ne "Qender" te Prishtines, te sheshi "Nene Tereza".
Banesa posedon 2 dhoma gjumi, 1 sallon, dhe kuzhina, koridori, banjo, komplet e mobiluar dhe e posa renovuar, eshte me nxemje qendrore te qytetit.
Preferohet per ndonje qift, zyre apo nderkombetar.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »