SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes (penthause) me qira ne Arberi
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Arberi, banesa eshte e pa mobiluar, mirepo mobilohet sipas kerkeses se qiramarresite, kati i 4-te, 110m2
Banesa posedon:
3 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
2 banjo
1 ballkon (30metra)
1 koridor
Qmimi 1200 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »