SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
181283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira ne lagjen Mati 1,Rruga Uran Ajeti (Mark -ing).
Lokali ka siperfaqe prej 50 m2.
Ende nuk eshte i perfunduar krejtesisht dhe çmimi ne kete gjendje eshte 100 €/muaj.

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »