SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet ne shitje dhe qira zyra 83m2 ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:13
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
181284
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet ne shitje dhe qira zyra 83m2 ne "Dragodan" e pershtatshme per veprimtari te ndryshme.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »