SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira SHQ261
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:44
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
181285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Taslixhe1, ne rrugen Kuvendi i Bujanit. Shtepia ka siperfaqe prej 300m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, wc dhe depo. Shtepia leshohet me qira me cmim prej 1.800euro ne muaj. Cmimi i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »