SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal-Zyre 70m2 me qera te Qafa.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:42
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
181286
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet te Qafa në Rr.Migjeni.
Lokali ndodhet në katin e I-rë .
Lokali ka 2 Hapsira pune dhe një Banjo.
Lokali ka pamje nga rruga kryesore, dhe posedon kondicioner.
Lokali është I pershtatshëm per veprimtari të ndryshëme si : Zyre, Butik, Ordinancë etj.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »