SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 90m2 në shitje në lagjen Emshir-Kalabria.
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:11
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
181288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka fletë Poseduese dhe gjendet në lagjen Emshir-Kalabria në objektin e ndërtuar nga kompania NARTEL.
Banesa ndodhet në katin e VII-të dhe është tërësishtë e mobiluar.
Banesa posedon Garazhë e cila është e perfshirë në cmimin e shitjes.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon
|2 Dhoma gjumi
|1 Kuzhinë
|1 Banjo
|1 WC
|1 Ballkon
Banesa ka edhe Garazhë private.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/8

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »