SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm banes me qera ne Lagjen Bregu diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
181289
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm 2 apartmente me qera ne Bregun e Diellit perballe banesave te standardit Secili apartament ka Sallonin+kuzhine dy dhoma gjumi koridor dy banjo dy ballkona
Kane edhe nxemje qendrore dhe jane te pershtatshme per qift
Per info +37744780555
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »