SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender te Katedralja
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Qender te Katedralja, banesa eshte ne katin e peste, me siperfaqe prej 70m2, ka kete renditje:

-dhome dite
-kuzhine
-nje dhome te gjumit
-banjo dhe
-ballkon.

Banesa ka nxemje qendrore te qytetit - termokos.

Cmimi eshte 300 euro plus shpenzimet.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »