SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira (Per Zyre) ne Qender
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
181296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Qender mbrapa Sheshit Zahir Pajaziti.
Banesa ka 100 m2 dhe posedon:
3 dhoma
Banjo
Ballkon.
E pa mobiluar,e pershtatshme per zyre.
Kati III.

Çmimi 350 €/muaj.

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »