SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me QIRA në Aktash - Prishtinë
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
181326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa / kati i shtëpisë është mbas rrugës "Agim Ramadani", kati i 3-të dhe ka:
Dhomën e ditës,
Dhomën e prindërve me banjo,
Dhomën e fëmijëve,
Kuzhinën,
Banjo dhe
2 Ballkona.
Sipërfaqja e katit ~100m2.

Çmimi i qirasë mujore 400 Euro (kërkohet depozit)

Tel. +377 44 100 464 ( Viber & WhatsApp )

Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë: infoprona.com/   
ose në FB: web.facebook.com/InfoPronaKS/
Informata rreth publikuesit
InfoProna KS
Prishtinë
044100464
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »