SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR ‪‎QIRA - Kat Shtëpie për Banim / Zyre në lagjen Dodona
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
181334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎QIRA Kat Shtëpie për Banim / Zyre në lagjen Dodona në Prishtinë.

95m²│3 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 1

Shtëpia ndodhet në katin 1 në kuadër të një shtëpia 2 katëshe në lagjen Dodona në Prishtinë, afër Parkut të qytetit. Mund të shfrytëzohet për banim ose zyre (në këtë rast mund të hiqen të gjitha mobiljet e panevojshme).

Përfshin 95m² dhe përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, Koridor dhe 1 Banjo.

E sapo renovuar, me qasje private me shkallë të jashtme nga oborri, terasë rreth 30m² private, lokacion shume i mirë, lidhje të mira, dysheme laminat, roleta të jashtme, e pabanuar më parë. Pajisur me kuzhinë me të gjitha elementet. Ngrohje qëndrore elektrike.

Çmimi 450 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »