SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR ‪‎SHITJE‬ - Banesë 2+1 e gatshme në lagjen e Muhaxherëve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
181336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR ‪‎SHITJE‬ Banesë 2+1 e gatshme dhe ndërtim shumë cilësor nga DriloniCom në lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë.

76m²│2 Dhoma Gjumi│1.5 Banjo│Kati 3

Projekt i veçantë përpiluar nga një ndër studiot më kreative në vend me arkitekturë moderne dhe lokacion ideal për jetëse.

Përfshin sipërfaqe banimi prej 76m² e shpërndarë në 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 WC, Koridor dhe 1 Ballkon.

Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe është e gatshme për banim, po bëhet pastrimi gjeneral i objektit dhe vendosja e ashensorit të dytë. Orientuar në jug duke mundësuar depërtim maksimal të rrezeve të diellit dhe qëndrim komod në terasë.

Ndërtim shumë cilësor, me izolim të lartë termik , dritare të prodhuara enkas në Austri nga "Blakaj Fenster" me roleta të jashtme me motor, ballkonat me parmak xhami, oborr të mjaftueshëm dhe me parking nëntokësorë.

Të gjitha komoditetet e nevojshme për një jetë sa më komode janë të arritshme në këmbë, pa përdorur veturë fare:

•Qendra qytetit
•Shkolla fillore
•Qendra e mjekësisë familjare
•Parku i qytetit
•Linjat kryesore të trafikut urban
•Fakulteti Ekonomik, Juridik, Arkitekturës etj
•Biblioteka kombëtare etj.

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »