SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toka ne shitje TN118
Çmimi :
€66,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:53
ID e produktit :
181338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka gjendet te Cagllavice ne afersi te fushes se Golfit. Toka ka hapsire preh 7Ari e 80 dhe ka mundesi ndarje ne dy parcella nga 3.90. Toka shitet me cmim prej 66.300euro, ose 8500euro per Ari.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »