SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ BANESEN ME QERA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
181345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesën me qera 78m2 e cila gjindet në rrugën" Bajram Kelmendi" prapa Shkollës" Elena Gjika" Banesa është në katin e parë dhe ka këtë rënditje , Sallon me kuzhinë ,dy dhoma të gjumit , banjo, koridor dhe terasë
Cmimi 300 euro
Për info 044-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra
Code 8048.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »