SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 100.3 m2 , Kulla e Muhaxherëve, Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100.3 m²
ID e produktit :
181346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 100.3 m2 , me Marreveshje

Banesa ka :

Qëndrim Ditor,
Kuzhinë,
3 Dhoma Gjumi
Banjo
Tualet
Ballkon

Objekti afaristo banesor " Kulla Muhaxherëve " Aty ku frymon Prishtina
Investitor: Driloni Com

U FINALIZUA 👏👏👏👏

● Shiten banesa dhe lokale afariste të llojeve dhe madhësive
të ndryshme,të ndërtuara komfor standardeve dhe rregullativave Europiane

-Objekti ka hapësira të mjaftuëshme gjelbëruese,kënd të
lojrave për fëmij, si dhe parkingje nëntoksore.

-Objekti banesor ka dy ashensor me një shpejtësi 1.6 m/s ,
-Objekti ka termoizolim me pambuk guri , fasadë strukturale
me panella Fundermax, prodhim Austriak, një ndër panellat më kualitative në Europ, si dhe termoizolim me
styropor

● Dritaret e kualitetit të lartë të prodhuara e punuara në Austri
-Specifikat e dritarëve:
- xhamë të temperuar të sigurisë së lartë.
- termoizolim dhe zë izolim të lartë
- roleta të integruara me komandë elektrike të fiksuar

Ju ftojmë të na vizitoni në zyret tona
Adresa: Lagjia Muhaxherëve, rruga, Jashar Salihu
Ju mirëpresim.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentrit
Prishtinë
+38649898474
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »