SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ BANESEN NE SHITJE
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:29
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
181349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesën në qendër të Prishtinës ne rrugën "Hajdar Dushi" me sipërfaqe 91.2m2 posedon , ka 3 dhoma të gjumit me 2 banjo dhe wc me dy koridore të ndara nga ana Lindore, Bodrumin 8m2. Banesa ka dy pamje njërën nga sheshi i Prishtinës dhe tjetren në objektin e ish OSBE. Ndërtesa posedon ashensore, sistem te ri te nxemjës - kogjenerim (Termokos). E mobiluar komplet.
Cmimi 180.000 i diskutueshëm
Për info 049-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjesnioni- Qendra
Code 8051.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »