SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira ne Qender te Qafa,Rruga ''Fehmi Agani''
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj
Madhësia :
145 m²
ID e produktit :
181353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira ne Qender,te Qafa ,Rruga ''Fehmi Agani'' te Kafet e Vogla.
Lokali ka siperfaqe prej 80 m2 dhe podrumin me 65 m2.
Lokali mund te shfrytezohet edhe per zyre.

Çmimi: 1,200 €/muaj (Parapagim per 1 vjet).

Tel:045478477
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »