SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ BANESEN NE SHITJE
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:04
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
240 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
181354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Shtëpinë 3katshe 240m2 te Xhamia e Madhe në qendër të Prishtinës kati i parë i shtepis është 80m2 lokale
kurse kati i dytë dhe i tretë ka mbi 80m2 me terasa, para shtëpisë ka 10m2 oborr mbrapa shtepis ka shupë te vogël.
Çmimi 200.000€.
Për info 049-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra
Code 8053.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »