SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe leshohet me qera lokali te Qafa me 106m2
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj
ID e produktit :
181361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dhe leshohet me qera lokali te Qafa me 106m2

çmimi i qeras: 1000Euro

çmimi i shitjes: 200.000Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »