SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne Mat2 !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:20
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
181363
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 ne Mat2 me qira ndertim i ri i pa banuar ndonjeher.
Eshte shume komfort dhe gjendet ne katin e gjashte.
Ka nje Sallon te madh me kuzhin ,2 dhoma gjumi,
dhe banjo.
E pershtatshme per familjare.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »