SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 51m2 ne shitje Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
ID e produktit :
181367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 51m2 ne shitje, kati i përdhes, Rr. Jusuf Gërvalla lagjja Bregu i Diellit në Prishtinë banesa ka dhomë, kuzhinë, korridor,
Banesa është e pa mobiluar dhe është e pershtashme të përdoret edhe si ordinancë ose ndonje biznes tjetër. Banesa eshte me dokumenatcion te rregullt.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »