SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE DARDANI-MBI KURRIZ^
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
181370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira banesen ne lagjen Dardania, mbi Kurriz, kati 8 me ashensor.
Banesa eshte e mobiluar ne teresi, ka termokos!
ka kete renditje:

-salloni me kuzhine
-dhoma e gjumit
-banjo
-ballkoni

Cmimi eshte 200 euro!

Leshohet per familjare dhe qe punojne!

044 433 667
+37744433667 viber
o.bu.
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »