SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shiten Banesat ne Rr.Halim Saphija)378/18
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:09
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
181376
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 Banesa ne Rr.Halim Spahija ne Lagje te Re.
Objekti Banesor SN-Syla SN-A.
Banesa 1:81.70m2 Kati 1.
Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine, banjo depo dhe ballkon.
Banesa 2:86m2 Kati 1.
Banesa ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhine, banjo depo dhe ballkon.
Banesa 3:115.80m2 Kati 3.
Banesa ka 3 dhoma gjumi sallon kuzhine, banjo+wc depo dhe ballkon.
Banesat behen te gatshme per banim ne Gusht 2018.
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »