SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Lagjen 038
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
181379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi luksoze me Qira ne lagjen 038.
Shtepia ka 2 kate dhe posedon:
-5 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine
-3 banjo
-Ballkon
-Garazhe.
Komplet e mobiluar.

Çmimi: 1,600 €/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »