SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira Lagjja 038
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
181380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi luksoze me Qira ne lagjen 038.
Shtepia ka 2 kate dhe posedon:
5 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
3 banjo
Ballkon
Garazhe.
Komplet e mobiluar.

Çmimi: 1,600 €/muaj.

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »