SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 92m2 me qira ne qender !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:38
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
181381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 92m2 me qira ne qender te qytetit tek "Qafa"tek Minimax.
Banesa ka kete renditje 2 dhoma te gjumit,qendrim ditor me kuzhine banjo dhe ballkon.
Ka pamje mjaft te bukur kah qyteti dhe eshte e pajisur me orendi elegante.Cmimi sipas marreveshjes.
Per me shume informata na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per t'i shikuar ofertat tona vizitoni faqen tone ne Facebook: Agjensioni për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »