SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Rrugen B
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Rrugen B, kati i 2-te, teras nga rruga kryesore, nxemje qendrore, 65m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 65 000 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »