SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira Mati 1,Rruga B
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
91 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
181385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne lagjen Mati 1,Rruga B.
Banesa ka 91 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
2 banjo
Ballkon.
Komplet e mobiluar,me pamje nga rruga kryesore,
ngrohje qendrore,

Çmimi: 500 €/muaj.

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »