SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia Super Luksoze në Lagjen Marigona 1
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
440 m²
Viti i ndërtimit :
2006
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
181389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjindet në Lagjen Marigona 1 ,me një lokacion tejet atraktiv ,dhe jo larg kryeqytetit.Shtëpia ka një siperfaqe prej 440 m2 dhe është e shtrirë në 4 Ari Truall të gjelbëruar me pisha dhe të rregulluar e mirëmbajtur vazhdimisht,po ashtu posedon edhe sistemin e ujitjes me komand,shtëpia posedon edhe ngrohjen qendrore tejet moderne ,me tri lloje të sistemeve ,me dru,gas(plin),apo rrymë,n'varësisht me cilindo mund të shfrytëzohet sipas dëshirës.Shtëpia ka edhe një sistem të lartë të sigurisë të instaluar.Shtëpia është e ndarë në 4 nivele:Bodrumi,Kati Përdhesë,Kati i Parë dhe Kati i Dytë po ashtu ka edhe një terracë në katin e Dytë me një siperfaqe prej 160m2,dhe Garazhin për Dy Makina.Shtëpia ka këtë renditje :

Bodrumi
Kati Përdhesë : Një Dhomë Dite, Kuzhina me Tryezari, Koridori dhe Një Banjo
Kati i Parë : Një Dhomë Gjumi të madhe me Një Banjo të madhe me Dush Kabinë Dhe Jacuzzi,Një Dhomë Për Garderoba,Dy Dhoma Gjumi ,Një Dhomë për Garderoba në Koridor e përbashkët, Një Banjo,dhe Një Balkon.
Kati i Dytë : Një Dhomë me Kuzhinë,dhe një Terracë të gjerë.

Çmimi : 220.000 € (Me të holla apo kesh, i Diskutueshëm)

Çmimi : 230.000 € (Me Ndonjë Kompenzim)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »