SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet lokali me qera, 70m2 dhe me terase 100m2 ne lagjen Emshir
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Janar
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
181398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qera 70m2 ne Emshir (rruga nga stacioni i autobuseve - hotel garden) ndertesa "Arditi Group".
Lokali ka pamje moderne, ndarje te vogel e cila sherben si magazine apo kuzhine, ka banjo dhe parking.

Lokali eshte i pozicionuar ne balle te nderteses dhe e ka terasen 100m2 e cila mund te shfrytezohet pa problem.

Eshte i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.

Kontakt: 049-273-112, 044-899-598.
Informata rreth publikuesit
Ideal
Prishtinë
044899598
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »