SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ BANESEN NE SHITJE
Çmimi :
€780.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:36
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
181410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj në shitje Banesën 86 m2 me një pamje të bukur nga qyteti në kompleksin TREGTIA Mati 1. Banesa posedon 1 sallon 2 dhoma të gjumit, 2 banjo,1 depo dhe terasë të madhe.Banesa ka pamje në 2 anë.
Çmimi për m2 është 780€.
Për info 049-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra.
Code 8054.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »