SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE DRAGODAN-TE KOMUNA E RE-ARTI GROUP
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
181413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 74.71m, ne Arberi ( ish-Dragodan) ndertm i kompanise "Arti Group".
Banesa eshte e re, gjindet ne katin e 4, me ashensor e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:
-sallon me kuzhine,
-dhome e fjetjes,
-ballkon,
-banjo
-wc
-korridor

Banesa eshte ne rregull me leje, bleresi mund te bej parakontrate tek Noteri!

Cmimi i baneses komplet me mobilje eshte 72 mije euro!!

044 433 667
+37744433667 viber
o.je.bashk
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »