SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje ne Qender !DELTA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:09
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
181417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje ne Qender tė Prishtines mbrapa teatrit kombëtar ngjitur me TEB banken
Banesa ka 2dhoma gjumi sallon si dhe kuzhinen ndaras
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »