SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen banesat 74m2 dhe 63m2 ne shitje !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
181419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen banesat 74m2 dhe 63m2 ne shitje
Njera gjendet mbrapa "Teatrit Kombetar" afer sheshit ndersa tjetra ne "Aktash"
Mbrapa "Teatrit Kombetar" eshte 74m2 dhe ka kete renditje:
Kati 3
2 Dhoma Gjumit
1 Sallon Kuzhin
1 Balkon
1 Banjo Wc
Nxehmjen me Rrymë
Pamjen ka Qeveria
Me lift

Ndersa ne "Aktash" 63m2 ka kete renditje:
Dhome gjumi
Sallon kuzhine
Banjo
Ballkon

Çmimi me marreveshje!
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »