SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 79m2 ne shitje ne Qender !DELTA
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:08
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
79 m²
ID e produktit :
181421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 79m2 ne shitje ne "Qender" te Prishtines.
Banesa ndodhet ne rrugen "Tring Smajli"dhe ka kete renditje:
2 dhoma gjumi
Sallon me kuzhine
Banjo
Ballkon
Eshte tersisht e mobiluar!
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »