SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ SHTEPINE NE SHITJE NE RUGOVE
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:26
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
135 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
181424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj në shitje Shtëpinë e madhe në Bogë Rugovë afër Relax Rugova. Shtëpia posedon garazhë për tri vetura, terasë të mbyllur në xhama, 13 dhoma, sallon me kuzhinë dhe 7 banjo. Ka sistem te izolimit jashtë dhe brenda. Objekti mund të përdoret edhe si hotel me dhoma e që disa prej tyre kanë edhe banjon në dhomë. Ka mundësi një pjese të bëhet me kompenzim, Shtëpia ka tri kate me nga 135m2 dhe nënkulm 80m2, garazhë80m2
Cmimi 450 euro m2 për katet, 320 eurom2 për nënkulm dhe garazhë ( i diskutueshëm)
Për info 049-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra
Code 8058.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »