SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes parcelen prej 5ari deri ne 10ari
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
181429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes parcelen prej 5ari, deri ne 10ari mvaret prej kerkeses se blersit, parcela gjindet ne Gjilan me saktesisht afer tregut te veturave ose 150m larg restaurant Doni dhe rruges qarkore. Parcela posedon rrymen, kanalizimin, ndriqimin e rruges, kabllo TV-internetin, vend ideal per ndertim dhe jetes, me plan urbanistik per banim individual me infrastruktur te plot e me nje qmim shummmm te volitshem 70€ per meter katror, gjersia e parceles eshte mbi 13metra. Qmimi sipas marrveshjes
Per info: +38349309000 Viber / WhatsApp
Per info: +38649309000 | 049309000
Informata rreth publikuesit
Bujar
Gjilan
38349309000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »