SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa perball Kep bank rr.Bajram Kelmendi
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:21
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
1832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa super luksoze ne katin e pare perball KEP-it rruga Bajram Kelmendi Prishtine

Banesa ka 96 m2, Ka 3 dhoma dhe sallonin bashke me kuzhine dhe banjo (ndertim i ri)

Cmimi 115 000 bashke me mobilje
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »